Tvořivý blok?

Stalo se vám někdy, že jste měli takový tvořivý blok, že jste ani neměli náladu něco vytvářet? Mně ano a to i přes to, že moje osobní trable ani nebyly tak kritické. Byla jsem celkem v pohodě, dokonce mám v hlavě nápad na povídku.

Já v posledních pár měsících neměla ani myšlenku, že bych měla nebo mohla něco napsat. Ani mě to nenapadlo. Zkrátka jsem neměla co psát. A včera mě konečně napadlo nějaké téma, na které s vámi mluvit.

Snažila jsem se číst knížky, objevila jsem další oblíbenou autorku. Dívala jsem se na seriály, začala jsem koukat na ty, které jsem z nějakého důvodu přestala sledovat. Lehce jsem se věnovala škole, některá moje kamarádství bohužel skončila, s některými jsem se začala více bavit .

Ale i přes to mi trvalo dva měsíce, než jsem něco napsala. Cokoliv bylo lepší, než nic. Chci zase začít psát povídky, ale problém je, že já jich rozepíš tucet a nedopíšu ani jednu. Chcete, abych pokračovala v nějaké určité, nebo chcete nějakou jinou, lehce fantasy? 

Dejte mi vědět do komentářů. Doufám, že další článek vyjde normálně příští týden. xoxo, mějte se hezky 

One thought on “Tvořivý blok?

  1. Piš to, co chceš ty, takže klidně rozepiš novou 🙂 Věř mi, že mě to vadit nebude, a myslím že ostatním taky ne. Musíš psát to, na co ty máš chuť, a nenutit se do psaní něčeho, do čeho se ti třeba teďkon nechce …. Já mám taky psací blok, vlastně už jen píšu recenze na knihy, ale z povídky jsem nenapsala už přes měsíc ani slovo ….

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s