RECENZE|Nebezpečná láska od Kateřiny Petrusové

IMG_0691Název: Nebezpečná láska
Autor: Kateřina Petrusová
Žánr: román pro ženy, česká literatura
Počet stran: 376
Vydáno: Fragment, 2013

Já moc české autory nemusím. Nelíbí se mi, když maj postavy česká jména. Taky to vůbec nechápu. A tuto starší knížku už mám v knihovně nějaký ten pátek.  Stála tam chudák samotná ze série takovou dobu. A nedávno jsem narazila na další díly a hned jsem si na ní vzpomněla. Tak jsem si je hned musela objednat a znovu si přečíst ten první, protože jsem zapomněla, o čem to bylo.

A zjistila jsem jak rychle a lehce se čte. Je to opravdu čtivá knížka a rozhodně se nenudíte.  Jak já i moje mamka jsme jí měly přečtenou zhruba za den.  Děsně se mi líbila. A myslím, pokud s nepletu, že to byla původně fan fikce na jedné nejmenované stránce (stejně jako 50 odstínů šedi). Určitě to doporučuju dámám, kterým se líbila série Božského bastarda od Christiny Lauren (kterou taky doporučuju!).

Hodnocení: 97 %

Obsah: Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?

 

IMG_0693IMG_0694IMG_0696

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s