RECENZE | Sama sebou od Jojo Moyesové

Název: Sama sebou
Autor: Jojo Moyesová
Žánr: romány, pro ženy
Počet stran: 456
Vydáno: Ikar (ČR), 2018

Třetí díl série Než jsem tě poznala jsem celá natěšená běžela koupit do knihkupectví až nějakou chvíli potom, co vyšla. Nějak jsem měla co číst a tak jsem si počkala.

Jsem neskutečně ráda, že jsem do toho knihkupectví nakonec doběhla. Velmi ráda jsem zase provázela Lou jejími dobrodružstvími. Dokonce jsem se s ní podívala poprvé do New Yorku! Už od začátku jsem si v určitých chvílích říkala: “No jo, to je celá Lou!” Neskutečně dobře se mi to četlo. Užívala jsem si každou stránku, každé její trápení nebo radost. Občas jsem si i říkala, že toto přece neudělá! Bohužel nebylo moje volání vyslyšeno.

Po přečtení jsem si říkala, že to bylo mnohem lepší než druhý díl. Teď zpětně mi přijde, že to byl takový vycpáckový díl, jako by nevěděla co do toho napsat. Ale tímto mi to vynahradila!

Hodnocení: 96%

Obsah: Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… 

Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s