RECENZE | Spolubydlící od Christiny Lauren

img_8063Název: Spolubydlící
Autor: Christina Lauren
Žánr: romány, pro ženy
Počet stran: 352
Vydáno: Jota, 2019

Od Spolubydlícího jsem očekávala typickou oddechovku, nad kterou nemusíte moc přemýšlet. A přesně to jsem dostala. Příběh Holland a Calvina nezačal tak, jako každý normální vztah. Oni začali od konce.

Byl to ten typ klasického slaďáku, od kterého se nemůžete odtrhnout a strašně fandíte hlavní hrdince. Autorka je popsala tak neskutečně dobře! Přála jsem, aby jim to vyšlo. Fakt. Byl to i takovej ten typ postavy, ve který se vidíte. Aspoň u mě to tak platilo. Byly i chvilky, kdy jsem si myslela, že píše o mně.

Od tohoto dua autorek pod pseudonymem Christina Lauren jsem již četla několik knih a tak jsem věděla, co mám očekávat. Romantický příběh s nádechem erotiky. Splnil moje očekávání na jedničku. Četla se velmi dobře.

Hodnocení: 83 %

Obsah: Když svatbou vztah nekončí, ale teprve začíná…
Holland Bakkerová má byteček na Manhattanu, nenáročnou asistentskou práci v divadle a touhu stát se spisovatelkou. Už šest měsíců ale nenapsala ani řádku. Místo toho den co den postává ve stanici metra na Padesáté ulici a dychtivě poslouchá, když hraje On. Calvin, chlap s těma nejuhr
ančivějšíma zelenýma očima, neodolatelným irským přízvukem a ďábelskými prsty na strunách kytary. Právě takového sólistu by nutně potřebovali v divadle, které vede Hollandin strýc. Jenže to má drobný háček: Calvin je ve Státech už pár let nelegálně. Nenašla by se nějaká cesta, jak pro něj získat povolení k pobytu? Co třeba fingovaný sňatek?

img_8064img_8065

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s