RECENZE | Ink: Jizva od Alice Broadway

Název: Jizva
Autor: Alice Broadway
Žánr: fantasy
Počet stran: 216
Vydáno: MOBA, 2020

Na první pohled má Jizva nádhernou obálku. Celá série svítí v mojí knihovně, jak se jí lesknou hřbety. Musím přiznat, že jsem se na závěr série opravdu těšila. Jenomže potom, co autorka vydala první dva díly v jednom roce, mi chvíli trvalo, než jsem se začetla. Divila jsem se, že je tento díl nejtenčí z celé série! Nejdřív jsem si toho nevšimla, až ve chvíli kdy jsem držela v ruce všechny tři.

Námět knihy se mi opravdu líbí – zaznamenávání svých příběhů na kůži. Svět potetovaných a svět “prázdných” jako list papíru. Byla jsem zvědavá, jak to dopadne! Čekala jsem velké věci… a nejsem z toho úplně nadšená. Kniha se mi líbila, jen jsem od ní čekala víc.

Příběh byl nabytý akcí, některé postavy se vybarvily a o překvapení nebyla nouze. Jenže já jsem jaksi nebyla schopná se do příběhu ponořit. Děj mě nevtáhnul a nehltala jsem stránky. Čtivá byla, stránky i tak ubíhaly. Nebylo to ono. Konec byl asi nejvíc překvapivý z celé knížky. Nechci vám vyzradit děj, pokud jste ho nečetli.

Jaký je výsledek? Příběh se mi líbil. Jen jsem od toho čekala víc. Moc nadšená z ní nejsem, ale celkem mě to bavilo.

Hodnocení: 76 %

Obsah: Tajemství kůže Leoře ukázalo, že všechno není tak, jak se na první pohled zdá. Jiskra ji naučila, že každá mince má dvě strany. Ale teď už má Leora životních lekcí dost – chce napsat vlastní příběh. Ve výbušném finále této jedinečné románové řady se Leora bude muset poprat se svou minulostí i budoucností – a přijít na to, že to nejspíš nebude jednoduché.

One thought on “RECENZE | Ink: Jizva od Alice Broadway

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s